Охорона

Охорона

Наша охоронна система гарантує не лише зовнішню безпеку. Вона покликана створити атмосферу внутрішнього спокою та комфорту для кожної людини, запобігаючи навіть дрібним крадіжкам. Маючи досвід удосконалення готових та створення систем охорони з нуля, ми підберемо для вас оптимальне рішення.

Фізічна охорона

Забезпечуючи фізичну охорону, ми дбаємо про майно наших клієнтів і людей, які відвідують або працюють на території комерційної нерухомості, яку ми обслуговуємо. Ми знаємо, яку цінність має відчуття захищеності, тому робимо все для того, щоб кожен з наших клієнтів почувався у безпеці. «Віннер Фасіліті Менеджмент» організовує фізичну охорону об’єктів будь-якого типу. Сертифіковані спеціалісти охоронятимуть вас і вашу власність на найвищому рівні, адже надійність і професіоналізм – це пріоритети нашої команди.

Система контролю доступу

Відеоспостереження

У цій технічній сфері ми наполегливо рекомендуємо використовувати сучасне обладнання з дистанційним керуванням, тому що це найнадійніший спосіб досягти результатів у розслідуванні по гарячих слідах. Немає потреби інвестувати у систему відеоспостереження, якщо вона слугуватиме лише для запису відеороликів. Однак остаточне рішення завжди залишається за вами. Саме клієнт робить вибір щодо майбутньої стратегії відеоспостереження, ми лише надаємо рекомендації щодо найкращого шляху її застосування у поточних умовах.

Служба оперативного реагування

ГОТОВІ ПРАЦЮВАТИ З НАМИ?

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ