Обслуговування

Обслуговування

Обслуговування комерційної нерухомості охоплює декілька дисциплін, які забезпечують функціональність виробничого середовища шляхом гармонійного об'єднання людей, локацій, процесів і технології.

Діяльність компанії «Віннер Фасіліті Менеджмент», передусім, заснована на вчасному та належному догляді. На власному досвіді ми переконалися, що найефективнішим є інтегроване профілактичне обслуговування. Як кажуть, у потрібному місці у правильний час. Саме цей результативний підхід ми рекомендуємо своїм клієнтам для забезпечення максимально тривалого функціонування комерційного обладнання та майна, а також підтримки бездоганного іміджу вашого бізнесу.

Ми пропонуємо перевірені підходи до комплексного управління всім спектром операцій як профілактичного обслуговування, так і ремонту нерухомості. Ми знаємо, як поліпшити функціонування ваших будівель, істотно скоротивши щорічні витрати на технічне обслуговування й енергозабезпечення, завдяки вдосконаленню продуктивності обладнання та інженерних систем.

Опалення, вентиляція та кондиціонування

Упродовж усього терміну існування будівлі необхідно підтримувати належний стан системи ОВК, від якої безпосередньо залежать умови праці та комфорт працівників – чи то в офісі, чи у промислових цехах. Результатом є їхня ефективність. Приємна прохолода під час спекотного літа та комфортний мікроклімат холодної зими – наші пріоритети, які потребують постійної уваги. Ви не проїдете на автомобілі 100 000 кілометрів, на міняючи в ньому мастило. Аналогічно, кожне робоче місце вимагає дбайливого догляду. Ми переконані, що регулярне та превентивне обслуговування системи ОВК – це найкращий спосіб забезпечити безпроблемне функціонування системи та підтримувати її у належному стані. Особливу увагу ми приділяємо обслуговуванню системи у міжсезонний період. Завдяки цьому ви уникнете прикрих несподіванок, як-от перебоїв у роботі системи, під час морозної чи спекотної погоди, коли ви потребуєте комфорту найбільше.

Системи водопостачання та водовідведення

Вода є джерелом життя, тому у будь-якій будівлі, де перебувають люди, обов’язково має бути комплекс водопостачання та водовідведення. Так само виробництво навряд чи може функціонувати без води. Незалежно від того, з якого джерела ви берете воду і яким чином відводяться стоки, ми скрупульозно доглянемо за водопровідними мережами, щоб забезпечити вас водою найвищої якості та безперебійною роботою водогону та дренажної системи.

Системи енергозабезпечення (електроенергія, газ)

Системи пожежної безпеки

Зберегти людське життя й уникнути збитків, завданих вогнем, – ось ключове завдання пожежної безпеки. Ми наполегливо рекомендуємо приділяти особливу увагу цьому аспекту експлуатаційного утримання. Вчасна перевірка обладнання гарантуватиме вашу готовність до найскладніших ситуацій, зумовлених пожежею.

Пожежна безпека – це одна з найважливіших складових сфери обслуговування майна. Вона потребує широкого спектру знань, у тому числі розуміння операційних інструкцій з роботи систем, вимог тестування й інспектування, необхідних політик і процедур. Спеціалісти нашої компанії володіють знаннями про роботу спринклерної системи та протипожежної сигналізації, про принципи аварійного планування й експлуатаційного утримання будівель, а також про особливості розміщення та доступність аварійних виходів будівлі. Працівники «Віннер Фасіліті Менеджмент» регулярно інспектують протипожежні системи наших клієнтів і тестуються їх на відповідність чинним нормам та вимогам.

Найчастіше пожежі ззовні чи всередині будівлі можна запобігти, якщо дотримуватися лише базових правил пожежної безпеки та здорового глузду. Ми охоче проконсультуємо вас щодо будь-якого аспекту пожежної безпеки вашої нерухомості. Довірте організацію запобіжних заходів нам, професіоналам!

Ситеми диспетчеризації

Сучасне управління нерухомістю використовує передові технічні засоби. Майже кожну систему можна контролювати з персонального комп’ютера. Ці робочі станції можуть бути як локальними, так і дистанційними. Завдяки сучасним технологіям відповідальний персонал «Віннер Фасіліті Менеджмент» має змогу реагувати на несправність ще до того, як вона виявлена фізично. Таким чином, наші клієнти можуть уникнути матеріальної шкоди, дорогого ремонту та негативного впливу на інші системи, обладнання, будівлі та бізнес-процеси в цілому. Якщо з’єднати контроль життєво важливих систем в одній точці, відповідальні особи керуватимуть обладнанням більш ефективно та набагато швидше реагуватимуть на можливі несправності, використовуючи найбільш зручні новітні методи.

Ліфти та ліфтове обладнання

Навіть двоповерховий ліфт має бути надійним і працювати, як швейцарський годинник. Ми забезпечуємо таку роботу, підтримуючи всі механізми та компоненти в ідеальному стані.

Озеленення

Складно уявити сучасну будівлю без декоративних рослин. Рослинність – це незамінний елемент благоустрою і, як мінімум, додаткова порція чистого повітря. Сьогодні, коли бізнес все більше цікавиться екологічними ініціативами, озеленення є ефективним і простим способом зробити вашу діяльність ближчою до природи. Зелені насадження не тільки доповнять системи вентиляції та кондиціювання, виробляючи свіже повітря, а й створять бадьору робочу атмосферу. Оживіть модерний дизайн міського офісу соковитою зеленню та витонченими декоративними насадженнями.

Високий професіоналізм

Рівень послуг, які ми надаємо, відповідає високому рівню вимог наших клієнтів.

Комплексне обслуговування

Ми культивуємо комплексний підхід до надання послуг, що полегшує організацію обслуговування.

Багатогалузевий досвід

Значний досвід різноспрямованої діяльності дозволяє нам оптимально вирішувати питання обслуговування, гарантуючи індивідуальний підхід.

ГОТОВІ ПРАЦЮВАТИ З НАМИ?

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ