СУЧАСНЕ ПОВІТРЯНЕ ОПАЛЕННЯ

СУЧАСНЕ ПОВІТРЯНЕ ОПАЛЕННЯ

Повітряне опалення успішно застосовують для обігрівання великих промислових, торговельних і складських приміщень, а також просторих приватних будинків і котеджів.

Склад і принцип дії

Опалення великих площ вимагає більш потужного обладнання.

Система повітряного опалення складається з теплогенератора чи водяного калорифера, які нагрівають повітря, та розгалужених повітроводів, які транспортують повітряні потоки й обігрівають різні зони цеху або складу. Всередині приміщення нагріте повітря поширюється завдяки роботі вентилятора або розподільних головок, які спрямовують повітряні потоки у потрібному напрямку. Для опалення окремих відділень цеху часто використовують мобільний варіант промислового повітряного опалення — переносні теплові гармат, які здатні оперативно обігріти невеликі ділянки. Параметри повітря в обслуговуваній або робочій зоні виробничих приміщень більш точно відповідають санітарно-гігієнічним вимогам та нормам завдяки рециркуляції повітря.

Ключові переваги:

  • система повністю захищена від протікання, розморожування або корозії, адже у ній немає рідкого теплоносія – води.
  • свіже повітря можна подавати через вентиляційну систему для додаткового комфорту у приватному будинку й відчутної економії капіталовкладень при будівництві масштабних будівель.
  • економія енергоресурсів завдяки меншій інертності повітряного опалення. Система швидко реагує на зміну погодних умов ззовні та температурного режиму всередині приміщення.
  • підключення до системи центрального кондиціонера для зниження температури в теплий період року та теплового насосу – для опалення зимою.

Як правило, облаштування та експлуатація сучасної системи повітряного опалення коштують значно дешевше, ніж аналогічних водяних систем, а їхнє використання має низку незрівнянних переваг.